XXVII Ogólnopolska Spartakiada Prawników
Szczecin, 7-11.09.2016

Tabele wyników:

         
MIXT
1Kłodnicki Dariusz/Koksztys-Łuć Aurelia
2Maciej Jaworski/ Kamila Kowalska
3Zięba Zbigniew/Rosicka Sylwia
Debel Męski
1Zbigniew Zięba/Grott Augustyn
2Krystian Mularczyk/Dariusz Karczmarczyk
3Wiązek Mariusz/ Dariusz Kłodnicki
Singiel Kobiet 76 i młodsze
1Kamila Kowalska
2Joanna Lazer
3Nowicka-Mosiądz Joanna
Singiel Kobiet 75 i starsze
1Agata Regulska
2 Sylwia Rosicka
3Koksztys-Łuć Aurelia
Debel Kobiet
1Magdalena Jeziorska/Lazer Joanna
2Koksztys-Łuć Aurelia/Regulska Agata
3Redo Katarzyna/Sylwia Rosicka
Singiel Mężczyzn 76 i młodsi
1Mularczyk Krystian
2Szewioła Dominik
3Maciej Raczyński
Singiel Mężczyzn 75 i starsi
1Grott Augustyn
2Kłodnicki Dariusz
3Gunia Bogdan
badminton
L.P.Nazwa drużyny1234PunktyBramkiMiejsce
1OIRP Poznań3-10-33-266-63
2ZPP Szczeci I1-10-12-313-54
3ZZP Szczecin II1-03-02-466-42
4OIRP Wrocław2-33-24-269-71
10.09.2016 SOBOTA
NrKto z kimGodz.Nazwa drużynyNazwa drużynywyniki:
11-210.30OIRP Poznań-ZPP Szczeci I3-1
23-410.30ZPP Szczecin II-OIRP Wrocław2-4
32-311.00ZPP Szczecin I-ZPP Sczecin II0-1
41-411.30OIRP Poznań-OIRP Wrocław3-2
51-312.00OIRP Poznań-ZPP Szczecin II0-3
62-412.00ZPP Szczecin I-OIRP Wrocław2-3
Bramki:
Markowski Tomasz OIRP Wrocław6
Mazuro Piotr ZPP Szczecin II 4
Biel Rafał OIRP Wrocław 3
Lamenta Artur ZPP Szczecin I – 22
Markiewicz Aleksander OIRP Poznań2
Witkowski Wojciech ZPP Szczecin II 2
Szymanowski Roman OIRP Poznań2
Kurasiewicz Arkadiusz OIRP Poznań1
DSC05157
OGÓLNOPOLSKA SPARTAKIADAPRAWNIKÓW - BIEG KOBIET 5KM        
MIEJSCE OPENIMIĘNAZWISKONR. STARTOWYMIASTOKAT MIEJSCE W KATPOMIAR 1CZAS
1KATARZYNAŁOPATTO - CENDROWSKA112ZACHODNIOPOMORSKIEI kat100:11:2900:22:52
2JUSTYNAJARZĄBEK117MAZOWIECKIEI kat200:13:1600:27:10
3DAGMARAGAŁUSZKO106ZACHODNIOPOMORSKIEII kat100:13:4200:27:53
4BARBARASMOLSKA109ZACHODNIOPOMORSKIEII kat200:13:5900:29:11
5MARIAOLEJNIK125ZACHODNIOPOMORSKIEI kat300:15:4200:34:20
6ANNASTATKIEWICZ101DOLNOŚLĄSKIEIII kat100:16:4700:36:00
MIEJSCE OPENIMIĘNAZWISKONR. STARTOWYMIASTOKAT 1MIEJSCE W KATEGORIIPOMIAR 1CZAS
1PIOTRBARWINA165ZACHODNIOPOMORSKIEI kat100:09:1000:18:40
2PAWEŁBEHRENDT162DOLNOŚLĄSKIEI kat200:09:4100:19:42
3WIESŁAWCHABRASZEWSKI134ZACHODNIOPOMORSKIEIII kat100:11:0300:22:12
4FILIPBALCERZAK159MAZOWIECKIEI kat300:11:1000:22:26
5IGORFRYDRYKIEWICZ135ZACHODNIOPOMORSKIEIII kat200:11:0400:22:47
6ANDRZEJŁOPUSZYŃSKI168LUBELSKIEIII kat300:11:2200:23:05
7PAWEŁKIERZNOWSKI164ZACHODNIOPOMORSKIEI kat400:11:3500:23:29
8MATEUSZPRZESŁAŃSKI142ŚLĄSKIEII kat100:12:0000:24:05
9ALEKSANDER DEBOA169ZACHODNIOPOMORSKIEII kat200:12:0900:24:47
10BARTEKMĘCINA141ŁÓDZKIEII kat300:12:1400:25:10
11GRZGORZWALKÓW143MAZOWIECKIEII kat400:12:1300:26:01
12MATEUSZZAKRZEWSKI153MAZOWIECKIEI kat500:12:3000:26:07
13KRZYSZTOFJUDEK131ZACHODNIOPOMORSKIEIV kat100:13:1100:27:11
14EUGENIUSZWĘGRZYK132OPOLSKIEIV kat200:13:5100:28:22
map-01
BIAŁE I NIEBIESKIE PASY     
1BAJONADAMWIELKOPOLSKIE
2EKIERTKAMILWIELKOPOLSKIE
DYSKKURZYCAGRZEGORZWIELKOPOLSKIE
BIAŁE I NIEBIESKIE PASY - PLUS 85 KG
1RUSZKIEWICZPIOTRWIELKOPOLSKIE
2PIEŚCIKANDRZEJWIELKOPOLSKIE
PURPURY I BRĄZOWE OPEN
1POĆWIARDOWSKI MARCINZACHODNIOPOMORSKIE
2TUMIELEWICZKRZYSZTOFZACHODNIOPOMORSKIE
KATEGORIA ABSOLUTO
1TUMIELEWICZKRZYSZTOFZACHODNIOPOMORSKIE
2POĆWIARDOWSKI MARCINZACHODNIOPOMORSKIE
3EKIERTKAMILWIELKOPOLSKIE
3RUSZKIEWICZPIOTRWIELKOPOLSKIE
14315902_10157392008200114_388959661_o
MiejscenrokrokrWynik %
15Lech Kasprzyk
Krzysztof Hłąd
NZ62.23
22Piotr Dobrołowicz
Grzegorz Zarzycki
NZ60.58
34Jan Wasilewski
Bogdan Bieniek
NZ55.83
48Włodzimierz Łyczywek
Maciej Kliś
NZ50.00
53Tomasz Nawrot
Michał Gajewski
NZ48.36
67Anna Piebiak
Marcin Janik
NZ47.88
71Michał Grabka
Tomasz Jędrych
NZ45.24
86Mateusz Przesłański
Tomasz Przesłański
NZ31.90
14285051_10157389401685114_1005899715_o
       
XXVII SPARTAKIADA PRAWNIKÓW
Pole 18-dołkowe
Binowo Park Golf Club
Kategoria Brutto Panów
I miejsceJędrzejŁopattozachodniopomorskie26
II miejsceMirosławŁopattozachodniopomorskie17
III miejsceMiłoszPawlinowlubuskie4
IV miejsceWojciechDrzewienieckizachodniopomorskie2
V miejsceKrystianMularczykdolnośląskie1
Kategoria Brutto Pań
I miejsceAnnaRudziankowiczwielkopolskie6
Kategoria połączona netto
I miejsceJędrzejŁopattozachodniopomorskie29
II miejsceMirosławŁopattozachodniopomorskie29
III miejsceAnnaRudziankowiczwielkopolskie20
IV miejsceMiłoszPawlinowlubuskie19
V miejsceKrystianMularczykdolnośląskie15
VI miejsceWojciechDrzewienieckizachodniopomorskie11
Nearest to the pin
JędrzejŁopattozachodniopomorskie
Spatrakiada Prawników
Pole 9-dołkowe
Texas Scramble - drużyny
I miejsceEwelina Trójniak- Urban, Paulina Kulig (podkarpackie)
Agnieszka Gziut (zachodniopomorskie)36
II miejsceEugeniusz Węgrzyk, Krzysztof Romanowicz (opolskie)39
III miejsceZbigniew Zagłoba (wielkopolskie) Urszula (małopolskie)39
IV miejsceMichał Jakimczyk, Maciej Neusser (małopolskie)39
V miejsceAlina Szymanowska (wielkopolskie), Emil Łukasik (wielkopolskie)49

KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN

Nr.meczuGodz.Nazwa drużyny Nazwa drużynywyniki:
112:00Poznań-Śląskie11:17
212:40Wrocław-Warszawa i Przyjaciele40:16
313:20Izba Adwokacka w Warszawie-Śląskie13:12
414:00Szczecin-Warszawa i Przyjaciele31:17
514:40Poznań-Izba Adwokacka w Warszawie26:18
615:20Śląskie-Warszawa i Przyjaciele16:7
716:00Szczecin-Wrocław28:27
816:40Izba Adwokacka w Warszawa-Szczecin14:30
917:20Poznań-Wrocław9:28
Fri/SepSep/2016201620162016        
Nr.meczuGodz.Nazwa drużynyNazwa drużynywyniki
19:00Iustitia ORA OIRP Wrocław-Śląskie30:29
29:40Wielkopolska OIRP i Palestra-Warszawa i przyjaciele20:0
310:2OZachodniopomorskie-Śląskie36:22
413:00Izba Adwokacka w Warszawie-Iustitia ORA OIRP Wrocław15:37
513:40Wielkopolska OIRP i Palestra-Zachodniopomorskie27:39
614:20Izba Adwokacka w Warszawie-Warszawa i przyjaciele40:08
KLASYFIKCJA KOŃCOWA FAZY GRUPOWEJ
NRDRUŻYNAMECZEPUNKTYSTOSUNEKBILANS
1Zachodniopomorskie510164:10757
2Iustitia ORA OIRP Wrocław59162:9765
3Śląskie5796:97-1
4Wielkopolska OIRP i Palestra5793:102-9
5Izba Adwokacka w Warszawie57100:113-13
6Warszawa i Przyjaciele5448:147-99
FAZA PUCHAROWA       
10.09.2016 SOBOTA - PÓŁFINAŁY
Nr.meczuGodz.Nazwa drużynyNazwa drużynywyniki:
112.00Zachodniopomorskie-Wielkopolska OIRP i Palestra34:23
212.40Iustitia ORA OIRP Wrocław-Śląskie22:13
FINAŁY
10.09.2016 SOBOTA – MECZE FINAŁOWE
Nr.meczuGodz.Nazwa drużynyNazwa drużynywyniki:
O 3 miejsce13.20Wielkopolska OIRP i Palestra-Śląskie34:25
O 1 miejsce14.10Zachodniopomorskie-Iustitia ORA OIRP Wrocław36:29
Wszystkie wyniki uczestników znajdują się w aktualnościach (Link do aktualności: Tutaj)
60 metrów kobiet Juniorka Starsza      
1BIEL ANNAZACHODNIOPOMORSKIE
Rzut paprykarzem mężczyzn Junior Młodszy
1SOKÓŁJAKUBŁÓDZKIE
2MARCZAKTOMASZWIELKOPOLSKIE
3MAJCHRZAKROBERTZACHODNIOPOMORSKIE
Rzut paprykarzem mężczyzn Junior
1SZLĄZAKRAFAŁPOMORSKIE
2CHABRASZEWSKIWIESŁAWZACHODNIOPOMORSKIE
3PEŁCZYŃSKI STANISŁAWZACHODNIOPOMORSKIE
60 metrów kobiet Juniorka
1PETRIANNAŚLĄSKIE
2WRONAANNAPOMORSKIE
3GINELLIGALIAWIELKOPOLSKIE
60 metrów kobiet Juniorka Młodsza
1LENTKAJOANNADOLNOŚLĄSKIE
2RAMĘDA - PILIPJOANNAZACHODNIOPOMORSKIE
3SYNOWCZYKJOANNAWARMIŃSKO - MAZURSKIE
100 metrów mężczyzn Junior Starszy
1LASKOWSKIMICHAŁWIELKOPOLSKIE
2LEJKWITOLDPOMORSKIE
3PERSONARTURPOMORSKIE
100 metrów mężczyzn Junior
1CHABRASZEWSKIWIESŁAWZACHODNIOPOMORSKIE
2DOBROŁOWICZPIOTRZACHODNIOPOMORSKIE
3KOŁODZIEJ ARTURŚWIĘTOKRZYSKIE
100 metrów mężczyzn Junior Młodszy
1ANDRZEJEWICZMARCINLUBELSKIE
2TWÓRMACIEJZACHODNIOPOMORSKIE
3ŁOWKIETŁUKASZZACHODNIOPOMORSKIE
200 metrów kobiet Juniorka Starsza
1BIEL ANNAZACHODNIOPOMORSKIE
2-
3-
200 metrów kobiet Juniorka
1PETRIANNAŚLĄSKIE
2WRONAANNAPOMORSKIE
3GINELLIGALIAWIELKOPOLSKIE
200 metrów kobiet Juniorka Młodsza
1RAMĘDA - PILIPJOANNAZACHODNIOPOMORSKIE
2ISKIERKAANNAŚLĄSKIE
3BORTKLAUDIAZACHODNIOPOMORSKIE
Skok w dal mężczyzn Junior Młodszy
1RZEPECKIPIOTRMAZOWIECKIE
2ŁOWKIETŁUKASZZACHODNIOPOMORSKIE
3CHUDYANDRZEJMAZOWIECKIE
Skok w dal kobiet Juniorka
1WRONAANNAPOMORSKIE
2PETRIANNAŚLĄSKIE
3GINELLIGALIAWIELKOPOLSKIE
Skok w dal kobiet Juniorka Starsza
1BIEL ANNAZACHODNIOPOMORSKIE
2-
3-
200 metrów mężczyzn Junior Starszy
1LASKOWSKIMICHAŁWIELKOPOLSKIE
2PERSONARTURPOMORSKIE
3CHODKIEWICZADAMŚLĄSKIE
Skok w dal mężczyzn Junior
1DOBROŁOWICZPIOTRZACHODNIOPOMORSKIE
2CHABRASZEWSKIWIESŁAWZACHODNIOPOMORSKIE
3SANGOWSKITOMASZWIELKOPOLSKIE
Skok w dal mężczyzn Junior Starszy
1LASKOWSKIMICHAŁWIELKOPOLSKIE
2CHODKIEWICZADAMŚLĄSKIE
3PERSONARTURPOMORSKIE
200 metrów mężczyzn Junior
1CHABRASZEWSKIWIESŁAWZACHODNIOPOMORSKIE
2DOBROŁOWICZPIOTRZACHODNIOPOMORSKIE
3KOŁODZIEJ ARTURŚWIĘTOKRZYSKIE
200 metrów mężczyzn Junior Młodszy
1TWÓRMACIEJZACHODNIOPOMORSKIE
2ŁOWKIETŁUKASZZACHODNIOPOMORSKIE
3ANDRZEJEWICZMARCINLUBELSKIE
Skok w dal kobiet Juniorka Młodsza
1LENTKAJOANNADOLNOŚLĄSKIE
2SYNOWCZYKJOANNAWARMIŃSKO - MAZURSKIE
3RATYMIRSKADARIADOLNOŚLĄSKIE
Rzut paprykarzem mężczyzn Junior Starszy
1LICHOCKIZBIGNIEWMAZOWIECKIE
2ROMANOWICZ KRZYSZTOFOPOLSKIE
3PERSONARTURPOMORSKIE
400 metrów kobiet Juniorka
1PETRIANNAŚLĄSKIE
2ZAJKOURSZULAPODLASKIE
3WRONAANNAPOMORSKIE
400 metrów kobiet Juniorka Młodsza
1ISKIERKAANNAŚLĄSKIE
2ZIÓŁKOWSKA - MAJKOWSKAALEKSANDRAMAZOWIECKIE
3RAMĘDA - PILIPJOANNAZACHODNIOPOMORSKIE
400 metrów mężczyzn Junior Starszy
1CHODKIEWICZADAMŚLĄSKIE
2LASKOWSKIMICHAŁWIELKOPOLSKIE
3PERSONARTURPOMORSKIE
400 metrów mężczyzn Junior
1CHABRASZEWSKIWIESŁAWZACHODNIOPOMORSKIE
2SANGOWSKITOMASZWIELKOPOLSKIE
3DOBROŁOWICZPIOTRZACHODNIOPOMORSKIE
400 metrów mężczyzn Junior Młodszy
1MARKIEWICZALEKSANDERWIELKOPOLSKIE
2BARWINAPIOTRZACHODNIOPOMORSKIE
3TWÓRMACIEJZACHODNIOPOMORSKIE
800 metrów kobiet Juniorka
1PETRIANNAŚLĄSKIE
2WRONAANNAPOMORSKIE
3ŁYCZYWEK - FALKOWSKAHANNAZACHODNIOPOMORSKIE
800 metrów kobiet Juniorka Młodsza
1ŁOPATTO - CENDROWSKAKATARZYNAZACHODNIOPOMORSKIE
2ZIÓŁKOWSKA - MAJKOWSKAALEKSANDRAMAZOWIECKIE
3PĘDZISZCZAKMAŁGORZATAZACHODNIOPOMORSKIE
Rzut paprykarzem kobiet Juniorka Młodsza
1ADAMCZYKKAROLINAMAZOWIECKIE
2LENTKAJOANNADOLNOŚLĄSKIE
3KOSZYKMAŁGORZATAZACHODNIOPOMORSKIE
Rzut paprykarzem kobiet Juniorka
1WRONAANNAPOMORSKIE
2ROSICKASYLWIADOLNOŚLĄSKIE
3STANKIEWICZ - CZYKIERELŻBIETAPODLASKIE
Rzut paprykarzem kobiet Juniorka Starsza
1BIEL ANNAZACHODNIOPOMORSKIE
2JURCZAKBOŻENAMAŁOPOLSKIE
3PIASECKA - TELESIŃSKAURSZULAWIELKOPOLSKIE
800 metrów mężczyzn Junior
1SANGOWSKITOMASZWIELKOPOLSKIE
2CHABRASZEWSKIWIESŁAWZACHODNIOPOMORSKIE
3SZYMANOWSKIROMANWIELKOPOLSKIE
800 metrów mężczyzn Junior Starszy
1CHODKIEWICZADAMŚLĄSKIE
2WĘGRZYKEUGENIUSZOPOLSKIE
3LICHOCKIZBIGNIEWMAZOWIECKIE
800 metrów mężczyzn Junior Młodszy
1TWÓRMACIEJZACHODNIOPOMORSKIE
2BARWINAPIOTRZACHODNIOPOMORSKIE
3NAWROTMARIUSZŚLĄSKIE
Pchnięcie kulą mężczyzn Junior Młodszy
1MAJCHRZAKROBERTZACHODNIOPOMORSKIE
2BARTKOWIAKGRZEGORZWIELKOPOLSKIE
3ŁOWKIETŁUKASZZACHODNIOPOMORSKIE
4x100 metrów kobiet
1MIESZANA
ISKIERKAANNAŚLĄSKIE
ZIÓŁKOWSKA - MAJKOWSKAALEKSANDRAMAZOWIECKIE
WRONAANNAPOMORSKIE
PETRIANNAŚLĄSKIE
2MIESZANA
BANY - KARASEKMARTAMAZOWIECKIE
WOLF - GŁACZKOWSKAKAROLINAMAZOWIECKIE
HENSLERKATARZYNAWIELKOPOLSKIE
BĘTKOWSKAMAŁGORZATAWIELKOPOLSKIE
3ZACHODNIOPOMORSKIE
PĘDZISZCZAKMAŁGORZATAZACHODNIOPOMORSKIE
BORTKLAUDIAZACHODNIOPOMORSKIE
RAMĘDA - PILIPJOANNAZACHODNIOPOMORSKIE
NOSOWSKAEWAZACHODNIOPOMORSKIE
Skok wzwyż mężczyzn Junior
1DOBROŁOWICZPIOTRZACHODNIOPOMORSKIE
2CHRÓŚCIKWŁODZIMIERZMAZOWIECKIE
3WOŹNIAKMAREKPOMORSKIE
Skok wzwyż mężczyzn Junior Starszy
1LEJKWITOLDPOMORSKIE
1LICHOCKIZBIGNIEWMAZOWIECKIE
3PERSONARTURPOMORSKIE
4x100 metrów mężczyzn
1MIESZANA
DOBROŁOWICZPIOTRZACHODNIOPOMORSKIE
ŁOWKIETŁUKASZZACHODNIOPOMORSKIE
KOŁODZIEJ ARTURŚWIĘTOKRZYSKIE
ANDRZEJEWICZMARCINLUBELSKIE
2WIELKOPOLSKIE
MARKIEWICZALEKSANDERWIELKOPOLSKIE
WALCZAKPAWEŁWIELKOPOLSKIE
KURASIEWICZARKADIUSZWIELKOPOLSKIE
EKIERTKAMILWIELKOPOLSKIE
3ZACHODNIOPOMORSKIE
KIERZNOWSKIPAWEŁZACHODNIOPOMORSKIE
ŁOPATTOJĘDRZEJZACHODNIOPOMORSKIE
KĘPSKIJACEKZACHODNIOPOMORSKIE
BARWINAPIOTRZACHODNIOPOMORSKIE
5000 metrów kobiet Juniorka Młodsza
1ŁOPATTO - CENDROWSKAKATARZYNAZACHODNIOPOMORSKIE
2PĘDZISZCZAKMAŁGORZATAZACHODNIOPOMORSKIE
3ZIÓŁKOWSKA - MAJKOWSKAALEKSANDRAMAZOWIECKIE
5000 metrów kobiet Juniorka
1PETRIANNAŚLĄSKIE
2PAWLIKOWSKA - FILARANNALUBUSKIE
3ZAWIEJSKAMONIKAWIELKOPOLSKIE
Pchnięcie kulą kobiet Juniorka
1STANKIEWICZ - CZYKIERELŻBIETAPODLASKIE
2GRABOŃ - GRZEŚKOWIAKGABRIELAZACHODNIOPOMORSKIE
3TWARDZIKIWONAOPOLSKIE
Pchnięcie kulą kobiet Juniorka Starsza
1CICHOŃ - SZEPCZYŃSKAMARIAMAŁOPOLSKIE
2-
3-
Pchnięcie kulą mężczyzn Junior
1PEŁCZYŃSKI STANISŁAWZACHODNIOPOMORSKIE
2SZLĄZAKRAFAŁPOMORSKIE
3DOBROŁOWICZPIOTRZACHODNIOPOMORSKIE
Pchnięcie kulą mężczyzn Junior Starszy
1LICHOCKIZBIGNIEWMAZOWIECKIE
2WĘGRZYKEUGENIUSZOPOLSKIE
3ROMANOWICZ KRZYSZTOFOPOLSKIE
Skok wzwyż mężczyzn Junior Młodszy
1GAJDAMICHAŁZACHODNIOPOMORSKIE
2BŁASZCZYKFILIPDOLNOŚLĄSKIE
2ŁOWKIETŁUKASZZACHODNIOPOMORSKIE
Pchnięcie kulą kobiet Juniorka Młodsza
1ADAMCZYKKAROLINAMAZOWIECKIE
2LENTKAJOANNADOLNOŚLĄSKIE
3BANY - KARASEKMARTAMAZOWIECKIE
Skok wzwyż kobiet Juniorka Młodsza
1HENSLERKATARZYNAWIELKOPOLSKIE
2KOPCZYKRENATADOLNOŚLĄSKIE
2ISKIERKAANNAŚLĄSKIE
3BANY - KARASEKMARTAMAZOWIECKIE
Skok wzwyż kobiet Juniorka
1WRONAANNAPOMORSKIE
2PETRIANNAŚLĄSKIE
3GINELLIGALIAWIELKOPOLSKIE
5000 metrów mężczyzn Junior Młodszy
1BARWINAPIOTRZACHODNIOPOMORSKIE
2BEHRENDTPAWEŁDOLNOŚLĄSKIE
3PLUTAPRZEMYSŁAWŚLĄSKIE
5000 metrów mężczyzn Junior
1SANGOWSKITOMASZWIELKOPOLSKIE
2SZYMANOWSKIROMANWIELKOPOLSKIE
3FRYDRYKIEWICZIGORZACHODNIOPOMORSKIE
5000 metrów mężczyzn Junior Starszy
1JUDEKKRZYSZTOFZACHODNIOPOMORSKIE
2LICHOCKIZBIGNIEWMAZOWIECKIE
3WĘGRZYKEUGENIUSZOPOLSKIE
Sztafeta Szwedzka Mężczyzn
1ZACHODNIOPOMORSKIE
DOBROŁOWICZPIOTRZACHODNIOPOMORSKIE
TWÓRMACIEJZACHODNIOPOMORSKIE
TOFLIŃSKISZYMONZACHODNIOPOMORSKIE
CHABRASZEWSKIWIESŁAWZACHODNIOPOMORSKIE
2WIELKOPOLSKIE
MARKIEWICZALEKSANDERWIELKOPOLSKIE
WALCZAKPAWEŁWIELKOPOLSKIE
KURASIEWICZARKADIUSZWIELKOPOLSKIE
EKIERTKAMILWIELKOPOLSKIE
3MIESZANA
KIERZNOWSKIPAWEŁZACHODNIOPOMORSKIE
ŁOPATTOJĘDRZEJZACHODNIOPOMORSKIE
ANDRZEJEWICZMARCINLUBELSKIE
BARWINAPIOTRZACHODNIOPOMORSKIE
Sztafeta Szwedzka Kobiety
1MIESZANA
ISKIERKAANNAŚLĄSKIE
ZIÓŁKOWSKA - MAJKOWSKAALEKSANDRAMAZOWIECKIE
WRONAANNAPOMORSKIE
PETRIANNAŚLĄSKIE
2MIESZANA
BANY - KARASEKMARTAMAZOWIECKIE
WOLF - GŁACZKOWSKAKAROLINAMAZOWIECKIE
HENSLERKATARZYNAWIELKOPOLSKIE
BĘTKOWSKAMAŁGORZATAWIELKOPOLSKIE
3ZACHODNIOPOMORSKIE
PĘDZISZCZAKMAŁGORZATAZACHODNIOPOMORSKIE
BORTKLAUDIAZACHODNIOPOMORSKIE
RAMĘDA - PILIPJOANNAZACHODNIOPOMORSKIE
NOSOWSKAEWAZACHODNIOPOMORSKIE
1
2
3
1
2
3
1
2
3
14248013_10157388009305114_364295739_o
CZWARTEK 08.09.2016      
Nr.meczuGrupyGodz.Nazwa drużynyNazwa drużynywyniki:
1Grupa A15.002 ZPP Szczecin5 FC OIRP Poznań3:0
2Grupa B15.002 Palestra Poznań5 Orły Temidy1:0
3Grupa A15.353 SSAW NIKE4 Białystok0:2
4Grupa B15.353 Prawnicy Jelenia G.4 Częstochowa i Przyj.1:2
5Grupa A16.101 Prawnicy Śląsk2 ZPP Szczecin3:1
6Grupa B16.101 OIRP Wrocław2 Palestra Poznań0:3
7Grupa A16.455 FC OIRP Poznań3 SSAW NIKE3:1
8Grupa B16.455 Orły Temidy3?Prawnicy Jelenia G.2:0
9Grupa A17.204 Białystok2 ZPP Szczecin0:0
10Grupa B17.204 Częstochowa i Przyj.2 Palestra Poznań2:2
11Grupa A17.555 FC OIRP Poznań1 Prawnicy Śląsk2:9
12Grupa B17.555 Orły Temidy1 OIRP Wrocław2:2
09.09.2016 Piątek      
Nr.meczuGrupyGodz.Nazwa drużynyNazwa drużynywyniki:
13Grupa A9:301 Prawnicy Śląsk-4 Białystok3:1
14Grupa B9:301 OIRP Wrocław-4 Częstochowa i Przyj.4:1
15Grupa A10:052 ZPP Szczecin-3 SSAW NIKE1:0
16Grupa B10:052 Palestra Poznań-3 Prawnicy Jelenia G.1:2
17Grupa A10:404 Białystok-5 FC OIRP Poznań5:1
18Grupa B10:404 Częstochowa i Przyj.-5 Orły Temidy1:3
19Grupa A11:153 SSAW NIKE-1 Prawnicy Śląsk1:5
20Grupa B11:153 Prawnicy Jelenia G.-1 OIRP Wrocław4:7

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ KOBIET

9.09.2016 TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ KOBIET        
NrKto z kimGodz.Nazwa drużynyNazwa drużynywyniki:
12-315.00Dolny Śląsk-OIRP Palestra Poznań0:2
21-315.25Boskie Team-OIRP Palestra Poznań0:1
31-215.50Boskie Team-Dolny Śląsk1:1
MIEJSCE KLASYFIKACJA KOŃCOWA
1OIRP Palestra Poznań
2Boskie Team
3Dolny Śląsk
BRAMKI
2Agata Perli?ska
1Katarzyna Dolata
1Joanna Ramêda – Pilip
1Daria Ratymirska

PIŁKA NOŻNA MĘŻCZYZN - WYNIKI KOŃCOWE

Faza pucharowa- ćwierćfinały      
Nr.meczuBoiskaGodz.Nazwa drużynyNazwa drużynywyniki:
21Boisko A15.00Prawnicy Śląsk-Częstochowa i Przyjaciele1:0
22Boisko B15.00Palestra Poznań-FC OIRP Poznań2:1
23Boisko A15.35OIRP Białystok-Orły Temidy0:0 K. 3-2
24Boisko B15.35OIRP Wrocław-ZPP Szczecin2:0
Faza pucharowa-Półfinały
Nr.meczuBoiskaGodz.Nazwa drużynyNazwa drużynywyniki:
25Boisko A16.10Prawnicy Śląsk-OIRP Wrocław4:2
26Boisko B16.10Palestra Poznań-OIRP Białystok0:1
Faza pucharowa- Finały
Nr.meczuBoiskaGodz.Nazwa drużynyNazwa drużynywyniki:
27Mecz o 3 miejsce 17.00OIRP Wrocław-Palestra Poznań7:0
28Mecz o 1 miejsce17.30Prawnicy Śląsk-OIRP Białystok8:1
Klasyfikacja końcowa
1Prawnicy Śląsk
2OIRP Białystok
3OIRP Wrocław
20160909_105142
MIEJSCEKOBIETY    
1JAK CHCESZ
OLSZ?WKA - ZARZECKAJOANNAŚLĄSKIE
BIELKAMAGDALENAMAZOWIECKIE
2BOCIAN
BOCIANANNADOLNOŚLĄSKIE
ORLIŃSKAJOANNAPOMORSKIE
3RAZ
REWERSKAAGATAMAZOWIECKIE
WOLF - GŁACZKOWSKAKAROLINAMAZOWIECKIE
MIEJSCEMĘŻCZYŹNI
1M C L O
REGULSKIPIOTRZACHODNIOPOMORSKIE
BILICKIPAWEŁZACHODNIOPOMORSKIE
2ZPP SZCZECIN
KAPELCZAKKRZYSZTOFZACHODNIOPOMORSKIE
SIEWIOREKARTURZACHODNIOPOMORSKIE
3DOLNOŚLĄSKIE II
MULARCZYKKRYSTIANDOLNOŚLĄSKIE
WALENDZIKTOMASZDOLNOŚLĄSKIE
MIKST
1ZPP 21
URBANOWSKA AGATAZACHODNIOPOMORSKIE
REGULSKIPIOTRZACHODNIOPOMORSKIE
2ZARZECCY
OLSZ?WKA-ZARZECKAJOANNAŚLĄSKIE
ZARZECKIPIOTRŚLĄSKIE
3TEAM MAGDY
JEZIORSKAMAGDAŁÓDZKIE
BILICKIPAWEŁZACHODNIOPOMORSKIE
14285171_10157396753995114_740612941_o
MIEJSCE Konkurencja 1
2016-09-09 - 9:20
Kobiet, 50m motylkowyCZAS Pkt.   
40 lat i młodsi
1ZIÓŁKOWSKA-MAJKOWSKA Aleksa79 Mazowieckie48.44128
2 BIERNAT-BATKO Anna79 Małopolskie52.8099
41 – 50 lat
1OLSZÓWKA -ZARZECKA Joanna 67 Śląskie 1:09.4943
Konkurencja 2Mężczyzn, 50m motylkowym
40 lat i młodsi
1ANDZEJEWICZ MARCIN 90 LUBUSKIE 29.32447
2RZEPECKI PIOTR 86 MAZOWIECKIE 32.72322
3KARCZEWSKI MICHAŁ 77 ZACHODNIOPOMORSKIE33.43302
4TOFLIŃSKI SZYMON 85 ZACHODNIOPOMORSKIE 42.45147
41 – 50 lat
1ROBAK Adam66 Śląskie31.76352
2GRZESIK Kamil73 Małopolskie44.52127
3FIUTOWSKI Benedykt66 Małopolskie46.15114
4ŁOPUSZYŃSKI Andrzej69 Lubelskie49.5192
5SANGOWSKI Tomasz73 Wielkopolskie52.1079
51 I STARSI
DYSKW.WALĘZA MIROSŁAW 63 KUJAWSKO – POMORSKIE 1:10.75
Konkurencja 3
2016-09-09 - 9:27
Kobiet, 50m grzbietowy
Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
40 lat i młodsi
1 RUGOR Małgorzata89 Zachodniopomorskie46.58196
2 ISKIERKA Anna88 Śląskie47.77181
3 ZIÓŁKOWSKA-MAJKOWSKA Aleksa79 Mazowieckie52.1140
4BIERNAT-BATKO Anna79 Małopolskie1:01.4785
41 – 50 lat Kobiet, 50m grzbietowy
1OLSZÓWKA-ZARZECKA Joanna67 Śląskie1:02.0183
2ŁYCZYWEK-FALKOWSKA Hanna70 Zachodniopomorskie1:02.7280
3PETRI Anna71 Śląskie1:29.4627
Konkurencja 4
2016-09-09 - 9:30
Mężczyzn, 50m grzbietowy
Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
40 lat i młodsi
1ANDRZEJEWICZ Marcin90 Lubelskie35.93299
2KARCZEWSKI Michał77 Zachodniopomorskie36.35289
3RZEPECKI Piotr86 Mazowieckie37.82256
4KĘPSKI Jacek90 Zachodniopomorskie43.18172
5TOFLIŃSKI Szymon85 Zachodniopomorskie44.41158
41 – 50 lat
1ROBAK Adam66 Śląskie 36.48286
2DOBROŁOWICZ Piotr74 Zachodniopomorskie48.23123
3SANGOWSKI Tomasz73 Wielkopolskie51.15103
4GRZESIK Kamil73 Małopolskie54.4086
5ŁOPUSZYŃSKI Andrzej69 Lubelskie57.4373
6KŁODNICKI Dariusz66 Dolnośląskie1:01.4359
Konkurencja 5
2016-09-09 - 9:35
Kobiet, 50m klasyczny
KOBIETYRok ur.CzasPkt.
40 lat i młodsi
1RUGOR Małgorzata89 Zachodniopomorskie45.62269
2ZIÓŁKOWSKA-MAJKOWSKA Aleksa79 Mazowieckie49.82207
3WOJNAR Natalia87 Zachodniopomorskie49.96205
4BIERNAT-BATKO Anna79 Małopolskie51.75184
5BANY-KARASEK Marta85 Mazowieckie54.83155
6ISKIERKA Anna88 Śląskie1:00.42116
41 – 50 lat
1ŁYCZYWEK-FALKOWSKA Hanna70 Zachodniopomorskie1:00.83113
2PETRI Anna71 Śląskie1:01.11112
3OLSZ?WKA-ZARZECKA Joanna67 Śląskie1:08.6979
MĘŻCZYŹNI
40 lat i młodsi
1ANDRZEJEWICZ Marcin90 Lubelskie36.25387
2SOKÓŁ Jakub83 Łódzkie41.38260
3KARCZEWSKI Michał77 Zachodniopomorskie41.64255
4RZEPECKI Piotr86 Mazowieckie45.91190
5TOFLIŃSKI Szymon85 Zachodniopomorskie48.08165
6GRZEJSZCZAK Tomasz85 Zachodniopomorskie49.02156
41 – 50 lat
1ŚWIERCZEK Leszek72 Małopolskie43.73220
2DOBROŁOWICZ Piotr74 Zachodniopomorskie44.97202
3PEŁCZYŃSKI Stanisław72 Zachodniopomorskie45.99189
4SANGOWSKI Tomasz73 Wielkopolskie50.85140
5KŁODNICKI Dariusz66 Dolnośląskie51.73133
6ŁOPUSZYŃSKI Andrzej69 Lubelskie56.50102
51 I STARSI
WALĘZA Mirosław63 KUJAWSKO – POMORSKIE 1:04.0070
KONKURENCJA 7 KOBIET, 50 M DOWOLNYM
40 lat i młodsi
1RUGOR Małgorzata89 Zachodniopomorskie39.70213
2ZIÓŁKOWSKA-MAJKOWSKA Aleksandra79 Mazowieckie40.67198
3WSZENDYBYŁ Anna89 Dolnośląskie41.81182
4WOJNAR Natalia87 Zachodniopomorskie41.85182
5BIERNAT-BATKO Anna79 Małopolskie44.06156
6ISKIERKA Anna88 Śląskie47.81122
41 – 50 lat
1OLSZÓWKA-ZARZECKA Joanna67 Śląskie52.9989
2PETRI Anna71 Śląskie1:01.8756
51 I STARSI
1BIEL Anna62 ZACHODNIOPOORSKIE 1:27.9719
KONKURENCA 8 Mężczyzn, 50m dowolnym
40 lat i młodsi
1KARCZEWSKI Michał77 Zachodniopomorskie27.81425
2ANDRZEJEWICZ Marcin90 Lubelskie28.42398
3RZEPECKI Piotr86 Mazowieckie30.85311
4KĘPSKI Jacek90 Zachodniopomorskie31.95280
5SOKÓŁ Jakub83 Łódzkie33.04253
6GRZEJSZCZAK Tomasz85 Łódzkie33.59241
7TOFLIŃSKI Szymon85 Zachodniopomorskie35.72200
8DEBOA Aleksander79 Zachodniopomorskie35.93197
41 – 50 lat
1ROBAK Adam66 Śląskie30.85371
2DOBROŁOWICZ Piotr74 Zachodniopomorskie33.99232
3LEŚNIAK Michał73 Śląskie34.06231
4ŚWIERCZEK Leszek72 Małopolskie34.91214
5ŁOPUSZYŃSKI Andrzej69 Lubelskie44.95100
6KŁODNICKI Dariusz66 Dolnośląskie48.4680
51 I STARSI
WALĘZA Mirosław63 KUJAWSKO – POMORSKIE 52.4563
KONKURENCA 9 Kobiet, 200m zmienny
1ZIÓŁKOWSKA-MAJKOWSKA Aleksandra79 Mazowieckie3:48.31168
2BIERNAT-BATKO Anna79 Mazowieckie4:39.8991
KONKURENCA 10Mężczyzn, 200m zmiennym
40 lat i młodsi
1ANDRZEJEWICZ Marcin90 Lubelskie2:47.56314
2KARCZEWSKI Michał77 Zachodniopomorskie3:01.43248
3RZEPECKI Piotr86 Mazowieckie3:06.10229
4TOFLIŃSKI Szymon85 Zachodniopomorskie3:49.49122
41 – 50 lat
1ROBAK Adam66 Śląskie2:59.26257
2GRZESIK Kamil73 Małopolskie3:53.94115
3ŁOPUSZYŃSKI Andrzej69 Lubelskie4:07.5597
4SANGOWSKI Tomasz73 Wielkopolskie4:14.8489
5FIUTOWSKI Benedykt66 Małopolskie4:22.3682
KONKURENCA 11KOBIET, 4 X 50 M DOWOLNYM
1BANY-KARASEK Marta RUGOR MałgorzataMAZOWIECKIE3:15.60120
1ŁYCZYWEK-FALKOWSKA Hanna WOJNAR NataliaMAZOWIECKIE3:15.60120
2PETRI Anna ISKIERKA AnnaŚLĄSKIE 3:34.0191
2OLSZ?WKA-ZARZECKA Joanna BIERNAT-BATKO AnnaŚLĄSKIE 3:34.0191
3KOPCZYK Renata KARCZEWSKA JoannaDOLNOŚLĄSKIE 3:54.56
3KOKSZTYS - KUĆ Aurelia
WÓJCIK Karolina
DOLNOŚLĄSKIE 3:54.56
KONKURENCA 12Mężczyzn, 4 x 50m dowolnym
1GRZEJSZCZAK Tomasz SOKÓŁ JakubŁódzkie 2:07.06
1ANDRZEJEWICZ Marcin
SZYMCZAK Aleksander
Łódzkie 2:07.06
2ROBAK Adam LEŚNIAK MichałŚLĄSKIE 2:09.84
2ŚWIERCZEK Leszek
GRZESIK Kamil
ŚLĄSKIE 2:09.84
3KARCZEWSKI Michał
KĘPSKI Jacek
Zachodniopomorskie 2:13.41
3TOFLIŃSKI Szymon
DOBROŁOWICZ Piotr
Zachodniopomorskie 2:13.41
14247608_10157391896135114_1490440213_o
PRZECIĄGANIE LINY   
1MAZOWIECKIE - MIESZANA?
PIEBIAKANNAMAZOWIECKIE
PĄSIKJOANNAMAZOWIECKIE
REWERSKAAGATAMAZOWIECKIE
GORGOL KATARZYNAMAZOWIECKIE
TWARDZIKIWONAOPOLSKIE?
PIEBIAKANNAMAZOWIECKIETRENER
2DOLNOŚLĄSKIE KŁODZKO
REMBIASZALEKSANDRADOLNOŚLĄSKIE
WOŁOSECKA- BERKANNADOLNOŚLĄSKIE
KOSIŃSKA - SZOTAIZABELADOLNOŚLĄSKIE
ROSICKASYLWIADOLNOŚLĄSKIE
RATYMIRSKADARIADOLNOŚLĄSKIE
3ZACHODNIOPOMORSKIE
GZIUTAGNIESZKAZACHODNIOPOMORSKIE
KUJAWAALICJAZACHODNIOPOMORSKIE
NOWICKA - MOSIĄDZJOANNAZACHODNIOPOMORSKIE
MAZUROZOFIAZACHODNIOPOMORSKIE
STECHDAGMARAZACHODNIOPOMORSKIE
MĘŻCZYŹNI
1WIELKOPOLSKIE
HRYCAJSŁAWOMIRWIELKOPOLSKIE
BARTKOWIAKGRZEGORZWIELKOPOLSKIE
PIEŚCIKANDRZEJWIELKOPOLSKIE
SANGOWSKITOMASZWIELKOPOLSKIE
SZYMANOWSKIROMANWIELKOPOLSKIE
2MIESZNAPOMORSKIE
CHRÓŚCIKWŁODZIMIERZMAZOWIECKIE?
LEJKWITOLDPOMORSKIE
WOŹNIAKMAREKPOMORSKIE
ŁĄTKOWSKIMATEUSZWIELKOPOLSKIE?
SZLĄZAKRAFAŁPOMORSKIE
3ZACHODNIOPOMORSKIE
TOFLIŃSKISZYMONZACHODNIOPOMORSKIE
MURAWSKIROBERTZACHODNIOPOMORSKIE
BARWINAPIOTRZACHODNIOPOMORSKIE
KĘPSKIJACEKZACHODNIOPOMORSKIE
ŁOPATTOJĘDRZEJZACHODNIOPOMORSKIE
14247692_10157388000630114_1112265039_o
Formularz kontaktowy

Zapytania:

podaj adres email
potwierdź adres email
Sending

+48 601 480 205

biuro@spartakiada2016.pl

Adres do korespondencji:

Stowarzyszenie XXVII Ogólnopolska Spartakiada Prawników Szczecin 2016
Stowarzyszenie XXVII Ogólnopolska Spartakiada Prawników Szczecin 2016
ul. Narutowicza 6/4
ul. Narutowicza 6/4
70-231 Szczecin
70-231 Szczecin