XXVII Ogólnopolska Spartakiada Prawników
Szczecin, 7-11.09.2016

Uwaga Spartakiadowicze!

IMG_5133 Szanowni Spartakiadowicze!

Informujemy, że z uwagi na zmiany organizacyjne aktualizacji uległ regulamin naszej Spartakiady. Regulamin dostępny jest na stronie www.spartakiada2016.pl w zakładce o tym samym tytule (menu główne u góry). Nowelizacja regulaminu dotyczy:

– zmiany rodzaju broni w turnieju strzeleckim (o czym informowaliśmy wcześniej),

– dodaniu dwóch nowych stylów pływackich: grzbietowy oraz motylkowy (o czym informowaliśmy wcześniej),

– zmiany dystansu podczas pływania w stylu zmiennym – ze 100 na 200 m (powyższe wynika z tego, że pływać będziemy na pełnometrażowym basenie olimpijskim),

– ujednoliceniu kategorii wiekowych kobiet w pływaniu,

Nadto poprawiliśmy oczywistą omyłkę pisarską w zakresie wyżywienia w pakiecie za 750 zł. Przypominamy, że kwota 750 zł nie obejmuje noclegu jak i wyżywienia. Informacja taka była od początku podawana na stronie i fb, zaś do regulaminu w tym zakresie wdarł się chochlik, za co przepraszamy.

Jeżeli chodzi o dyscypliny drużynowe – na koniec sierpnia podamy oficjalnie liczbę i nazwy drużyn biorących udział w turnieju piłki nożnej (K i M), koszykówki (K i M), siatkówki halowej (K i M). W przypadku woli wzięcia udziału w tej dyscyplinie przez osoby nie mające własnej drużyny prosimy o kontakt bezpośrednio ze zgłoszonymi drużynami w celu ewentualnego dokooptowania. Kapitanów drużyn prosimy o przesyłanie składów drużyn mailowo na adres biuro@spartakiada2016.pl lub za pośrednictwem formularza na zapytania znajdującego się na dole strony spartakiadowej. Termin na zgłaszanie składów (ale nie drużyn) zostaje wydłużony do dnia 31 sierpnia 2016 r.  Termin na zgłaszanie drużyn pozostaje bez zmian. Informujemy, że 7 września o godz. 20:00 na terenie Azoty Areny odbędą się odprawy i losowanie grup w ww. trzech dyscyplinach. Tego dnia będziemy też weryfikować składy. Ok. godz. 19:45 pod akademiki podstawiony zostanie bus dla kapitanów lub przedstawicieli poszczególnych drużyn w celu dowiezienia ich do Azoty Arena. Prosimy o uczestnictwo w odprawie jedynie kapitanów lub przedstawicieli drużyn – chcemy sprawnie przeprowadzić losowania i odprawy.

Wyścigi smoczych łodzi odbywać się będą w systemie australijskim. Każde województwo może wystawić tylko jedną reprezentację. Dopuszczalne są składy mieszane województw. Składy łodzi będą 16 osobowe (10 mężczyzn, 6 kobiet) oraz dodatkowo wybijający rytm wiosłowania (razem 17). Sterników zapewnia Organizator. Zgłoszenia smoczych łodzi przyjmujemy do 8 września do godz. 20:00 bezpośrednio w biurze zawodów w Azoty Arena lub mailowo na biuro@spartakiada2016.pl

 
Formularz kontaktowy

Zapytania:

podaj adres email
potwierdź adres email
Sending

+48 601 480 205

biuro@spartakiada2016.pl

Adres do korespondencji:

Stowarzyszenie XXVII Ogólnopolska Spartakiada Prawników Szczecin 2016
Stowarzyszenie XXVII Ogólnopolska Spartakiada Prawników Szczecin 2016
ul. Narutowicza 6/4
ul. Narutowicza 6/4
70-231 Szczecin
70-231 Szczecin