XXVII Ogólnopolska Spartakiada Prawników
Szczecin, 7-11.09.2016

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA

 
UWAGA – WYNIKI SĄ POSORTOWANE JEDYNIE WG ILOŚCI ZDOBYTYCH ZŁOTYCH MEDALI
nazwisko imię województwo złoto srebro brąz
281 275 257
PETRI ANNA ŚLĄSKIE 8 6 1
WRONA ANNA POMORSKIE 8 3 1
ANDRZEJEWICZ MARCIN LUBELSKIE 7 1 3
OLSZÓWKA – ZARZECKA JOANNA ŚLĄSKIE 6 3 1
BIEL ANNA ZACHODNIOPOMORSKIE 5 0 0
CHABRASZEWSKI WIESŁAW ZACHODNIOPOMORSKIE 5 4 1
DOBROŁOWICZ PIOTR ZACHODNIOPOMORSKIE 5 7 3
ISKIERKA ANNA ŚLĄSKIE 5 4 0
ZIÓŁKOWSKA – MAJKOWSKA ALEKSANDRA MAZOWIECKIE 5 4 2
ADAMCZYK KAROLINA MAZOWIECKIE 4 2 0
BILICKI PAWEŁ ZACHODNIOPOMORSKIE 4 1 1
HENSLER KATARZYNA WIELKOPOLSKIE 4 2 0
JEZIORSKA MAGDALENA ŁÓDZKIE 4 0 1
LICHOCKI ZBIGNIEW MAZOWIECKIE 4 1 1
ROBAK ADAM ŚLĄSKIE 4 1 0
RUGOR MAŁGORZATA ZACHODNIOPOMORSKIE 4 0 0
BĘTKOWSKA MAŁGORZATA WIELKOPOLSKIE 3 2 0
DOLATA KATARZYNA WIELKOPOLSKIE 3 0 0
DOMŻALSKI PAWEŁ WARMIŃSKO – MAZURSKIE 3 0 0
LASKOWSKI MICHAŁ WIELKOPOLSKIE 3 1 1
ŁOPATTO JĘDRZEJ ZACHODNIOPOMORSKIE 3 0 3
ŁOPATTO – CENDROWSKA KATARZYNA ZACHODNIOPOMORSKIE 3 0 0
MRÓWKA ANNA WIELKOPOLSKIE 3 0 0
SANGOWSKI TOMASZ WIELKOPOLSKIE 3 2 3
SZLĄZAK RAFAŁ POMORSKIE 3 5 1
TRUDNOWSKA JOANNA WIELKOPOLSKIE 3 1 0
TWÓR MACIEJ ZACHODNIOPOMORSKIE 3 1 1
BARWINA PIOTR ZACHODNIOPOMORSKIE 2 2 3
BIAŁAS MARCIN ZACHODNIOPOMORSKIE 2 0 0
CHODKIEWICZ ADAM ŚLĄSKIE 2 1 1
CICHOŃ – SZEPCZYŃSKA MARIA MAŁOPOLSKIE 2 0 0
DOMŻALSKI PIOTR WARMIŃSKO – MAZURSKIE 2 0 0
GOŁDYS DOMINIKA ŚLĄSKIE 3 0 0
GROTT AUGUSTYN ŚLĄSKIE 2 0 0
JANECKI RAFAŁ ZACHODNIOPOMORSKIE 2 0 0
JUDEK KRZYSZTOF ZACHODNIOPOMORSKIE 2 0 0
KOTARBA GRZEGORZ ŚLĄSKIE 2 0 0
KRZYWULSKI MICHAŁ ZACHODNIOPOMORSKIE 2 0 0
LENTKA JOANNA DOLNOŚLĄSKIE 2 4 0
ŁOWKIET ŁUKASZ ZACHODNIOPOMORSKIE 2 4 2
ŁYCZYWEK – FALKOWSKA HANNA ZACHODNIOPOMORSKIE 2 1 1
MAJCHRZAK ROBERT ZACHODNIOPOMORSKIE 2 1 1
NIEDZIELA AGATA WIELKOPOLSKIE 2 0 0
PERLIŃSKA AGATA LUBUSKIE 2 1 0
PIWOWARCZYK PIOTR MAZOWIECKIE 2 0 0
PRZESŁAŃSKI MATEUSZ ŚLĄSKIE 2 0 0
RAJCZYK IZABELA WIELKOPOLSKIE 2 0 1
REGULSKI PIOTR ZACHODNIOPOMORSKIE 2 1 0
RZEPIEJEWSKI TOMASZ ZACHODNIOPOMORSKIE 2 0 0
SOKÓŁ JAKUB ŁÓDZKIE 2 1 1
STOPA MARCIN ZACHODNIOPOMORSKIE 2 0 0
SZAŁ KAROLINA WIELKOPOLSKIE 2 0 0
WAŁĘZA MIROSŁAW KUJAWSKO – POMORSKIE 2 0 0
WÓJTOWICZ MICHAŁ ŚLĄSKIE 2 0 0
ZIELIŃSKI PAWEŁ WARMIŃSKO – MAZURSKIE 2 1 0
BAJON ADAM WIELKOPOLSKIE 1 0 1
BANY – KARASEK MARTA MAZOWIECKIE 1 3 3
BARTKOWIAK GRZEGORZ WIELKOPOLSKIE 1 1 1
BIEL RAFAŁ DOLNOŚLĄSKIE 1 0 1
BIELKA MAGDALENA MAZOWIECKIE 1 2 1
BIENIEK BOHDAN WARMIŃSKO – MAZURSKIE 1 0 1
BILSKI DAWID ŚLĄSKIE 1 0 0
BOCIAN ANNA DOLNOŚLĄSKIE 1 1 1
BORÓWKA MAREK ŚLĄSKIE 1 0 0
CHOŁUB ALEKSANDRA KUJAWSKO – POMORSKIE 1 2 0
CICHY SEBASTIAN WARMIŃSKO – MAZURSKIE 1 0 0
CYRANEK MGDALENA WIELKOPOLSKIE 1 0 0
CZAPLA JAREMA ŚLĄSKIE 1 0 1
CZELUŚNIAK FILIP WIELKOPOLSKIE 1 1 1
CZWOJDZIŃSKI DAMIAN LUBUSKIE 1 0 0
CZYNIENIK ŁUKASZ WARMIŃSKO – MAZURSKIE 1 0 1
DĄBROWSKI – ŻEGALSKI OLGIERD WARMIŃSKO – MAZURSKIE 1 0 0
DOPIERAŁA PRZEMYSŁAW WIELKOPOLSKIE 1 0 0
DRZEWIENIECKI WOJCIECH ZACHODNIOPOMORSKIE 1 0 0
GAJDA MICHAŁ ZACHODNIOPOMORSKIE 1 0 0
GAŁUSZKO DAGMARA ZACHODNIOPOMORSKIE 1 0 0
GINELLI GALIA WIELKOPOLSKIE 1 1 4
GOĆWIŃSKA – KLEMENCZAK JUSTYNA LUBUSKIE 1 1 1
GODLEWSKI PAWEŁ WARMIŃSKO – MAZURSKIE 1 0 0
GÓRECKI SEBASTIAN LUBUSKIE 1 0 0
GORGOL KATARZYNA MAZOWIECKIE 1 0 0
GRZEJSZCZAK TOMASZ ŁÓDZKIE 1 0 1
GULKO RAFAŁ PODLASKIE 1 0 0
GZIUT AGNIESZKA ZACHODNIOPOMORSKIE 1 0 1
HŁĄD KRZYSZTOF ŚLĄSKIE 1 0 1
HRYCAJ SŁAWOMIR WIELKOPOLSKIE 1 0 0
JARZĄBEK JUSTYNA MAZOWIECKIE 1 2 0
JASKOWSKI ANDRZEJ DOLNOŚLĄSKIE 1 0 1
JATCZAK JAROSŁAW WIELKOPOLSKIE 1 1 0
JAWORSKI MACIEJ ZACHODNIOPOMORSKIE 1 1 0
JAŻDŻEWSKI ADAM ZACHODNIOPOMORSKIE 1 1 0
JURCZAK BOŻENA MAŁOPOLSKIE 1 1 0
KAŁAT MARCIN ŚLĄSKIE 1 0 0
KARCZEWSKI MICHAŁ ZACHODNIOPOMORSKIE 1 2 3
KARSKA KATARZYNA MAZOWIECKIE 1 0 2
KASPRZYK LECH ŚLĄSKIE 1 0 1
KLAMA MACIEJ ZACHODNIOPOMORSKIE 1 1 0
KŁODNICKI DARIUSZ DOLNOŚLĄSKIE 1 2 1
KOKSZTYS – ŁUĆ AURELIA DOLNOŚLĄSKIE 1 4 3
KOŁODZIEJ ARTUR ŚWIĘTOKRZYSKIE 1 0 3
KORDYKA KRYSTIAN ZACHODNIOPOMORSKIE 1 0 0
KOSZYK MAŁGORZATA ZACHODNIOPOMORSKIE 1 1 1
KOWALSKA KAMILA ZACHODNIOPOMORSKIE 1 1 0
KOWALSKI TOMASZ ŚLĄSKIE 1 0 0
KOZŁOWSKI JAROSŁAW LUBUSKIE 1 0 0
KOZŁOWSKI JACEK ŁÓDZKIE 1 0 2
KULIG PAULINA PODKARPACKIE 1 0 0
KUPRYJAŃCZYK DANIEL WARMIŃSKO – MAZURSKIE 1 0 1
KUŚ ŁUKASZ ŚLĄSKIE 1 0 0
LAZER JOANNA MAZOWIECKIE 1 2 2
LEJK WITOLD POMORSKIE 1 2 0
LEŚNIAK MICHAŁ ŚLĄSKIE 1 1 1
ŁUKASIEWICZ TOMASZ MAZOWIECKIE 1 1 0
MAMIŃSKA MONIKA MAZOWIECKIE 1 1 1
MANN SYLWIA MAZOWIECKIE 1 0 0
MARKIEWICZ ALEKSANDER WIELKOPOLSKIE 1 2 1
MARKOWSKI TOMASZ DOLNOŚLĄSKIE 1 0 1
NAWROT MARIUSZ ŚLĄSKIE 1 0 1
NOWICKA MAŁGORZATA MAZOWIECKIE 1 0 3
PĄSIK JOANNA MAZOWIECKIE 1 0 0
PEŁCZYŃSKI STANISŁAW ZACHODNIOPOMORSKIE 1 0 2
PIEBIAK ANNA MAZOWIECKIE 1 0 1
PIEŚCIK ANDRZEJ WIELKOPOLSKIE 1 1 1
PLUTA PRZEMYSŁAW ŚLĄSKIE 1 0 1
POĆWIARDOWSKI MARCIN ZACHODNIOPOMORSKIE 1 1 0
PROKOPIUK TOMASZ LUBUSKIE 1 0 1
PRZESŁAŃSKI TOMASZ ŚLĄSKIE 1 0 0
PRZYŁUCKI BARTŁOMIEJ ZACHODNIOPOMORSKIE 1 1 0
RATAJCZAK KAROL WIELKOPOLSKIE 1 0 2
REGULSKA AGATA DOLNOŚLĄSKIE 1 1 0
REWERSKA AGATA MAZOWIECKIE 1 0 1
ROSICKA SYLWIA DOLNOŚLĄSKIE 1 5 3
RÓŻYCKI MICHAŁ ŚLĄSKIE 1 0 1
RUDZIAKOWICZ ANNA WIELKOPOLSKIE 1 0 1
RUSZKIEWICZ PIOTR WIELKOPOLSKIE 1 0 2
RZEPECKI PIOTR MAZOWIECKIE 1 1 3
SANOCKI JACEK ZACHODNIOPOMORSKIE 1 0 0
SKUPIEŃ MAREK ŚLĄSKIE 1 0 0
STANKIEWICZ – CZYKIER ELŻBIETA PODLASKIE 1 0 1
STATKIEWICZ ANNA DOLNOŚLĄSKIE 1 0 0
STRYJEWSKA MARTYNA MAZOWIECKIE 1 1 0
SWAT – FELINIAK KAMILA LUBUSKIE 1 0 0
ŚWIERCZEK LESZEK MAŁOPOLSKIE 1 1 0
SZYMANOWSKI ROMAN WIELKOPOLSKIE 1 1 2
SZYMAŃSKA ANNA MAZOWIECKIE 1 2 2
SZYMCZAK ALEKSANDER DOLNOŚLĄSKIE 1 0 1
TOFLIŃSKI SZYMON ZACHODNIOPOMORSKIE 1 0 2
TOMKIEWICZ MARTA MAZOWIECKIE 1 1 0
TROJNIAK – URBAN EWELINA PODKARPACKIE 1 0 0
TUMIELEWICZ KRZYSZTOF ZACHODNIOPOMORSKIE 1 1 0
TWARDZIK IWONA OPOLSKIE 1 1 3
URBANOWSKA AGATA ZACHODNIOPOMORSKIE 1 1 0
WALERZAK MARCIN WARMIŃSKO – MAZURSKIE 1 0 0
WANAT JOANNA ŚLĄSKIE 1 1 0
WASILEWSKI JAN WARMIŃSKO – MAZURSKIE 1 1 1
WIĄZEK MARIUSZ DOLNOŚLĄSKIE 0 0 1
WIECZOREK – DUBSKA KATARZYNA WIELKOPOLSKIE 1 0 0
WIŚNIEWSKI KASJAN ŚLĄSKIE 1 0 0
WITKOWSKI WOJCIECH ZACHODNIOPOMORSKIE 1 1 0
WOJNAR NATALIA ZACHODNIOPOMORSKIE 1 0 1
WUWER WINICJUSZ ŚLĄSKIE 1 0 0
ZARZECKI PIOTR ŚLĄSKIE 1 3 0
ZAWADZKI PATRYK ZACHODNIOPOMORSKIE 1 0 0
ZEDLEWSKI KRZYSZTOF WARMIŃSKO – MAZURSKIE 1 0 0
ZIĘBA ZBIGNIEW DOLNOŚLĄSKIE 1 0 1
ADAMCZYK MARCIN MAZOWIECKIE 0 0 0
ADAMCZYK ROBERT MAZOWIECKIE 0 0 0
ADAMOWICZ DARIUSZ OPOLSKIE 0 0 0
ADAMUS DARIUSZ MAZOWIECKIE 0 1 0
ANDRZEJEWSKA DOROTA ZACHODNIOPOMORSKIE 0 2 0
ANTOCHÓW MATEUSZ OPOLSKIE 0 0 0
ARENDT JOANNA ZACHODNIOPOMORSKIE 0 0 0
AUGUSTYNIAK BARBARA POMORSKIE 0 0 0
BABIARZ PIOTR MAZOWIECKIE 0 0 0
BAJOREK SZYMON LUBELSKIE 0 0 0
BALCERZAK FILIP MAZOWIECKIE 0 1 1
BALICKI MICHAŁ MAZOWIECKIE 0 0 1
BANASIK DARIUSZ ŚLĄSKIE 0 1 0
BARTOSZCZE MATEUSZ MAŁOPOLSKIE 0 0 0
BEBYN DARIUSZ KUJAWSKO – POMORSKIE 0 0 0
BEHRENDT PAWEŁ DOLNOŚLĄSKIE 0 2 0
BEŁZA ANDRZEJ DOLNOŚLĄSKIE 0 0 0
BIELAWSKI ŁUKASZ DOLNOŚLĄSKIE 0 0 0
BIELEWSKI MATEUSZ ŁÓDZKIE 0 0 1
BIERNAT – BATKO ANNA MAŁOPOLSKIE 0 3 0
BIEWALD GRZEGORZ ŚLĄSKIE 0 0 0
BŁASZCZYK FILIP DOLNOŚLĄSKIE 0 1 0
BOBROWSKI PAWEŁ MAZOWIECKIE 0 1 0
BOGACZ DOMINIK ŚLĄSKIE 0 0 0
BORT KLAUDIA ZACHODNIOPOMORSKIE 0 0 2
BOŻEK ŁUKASZ DOLNOŚLĄSKIE 0 0 1
BRANECKI KRZYSZTOF WARMIŃSKO – MAZURSKIE 0 0 0
BURDUKIEWICZ – KRAWCZYK JOLANTA DOLNOŚLĄSKIE 0 4 1
CAŁKA KAMIL ZACHODNIOPOMORSKIE 0 0 0
CHOJNACKI KRZYSZTOF ZACHODNIOPOMORSKIE 0 0 0
CHORUŻY MAGDALENA PODLASKIE 0 0 1
CHRÓŚCIK WŁODZIMIERZ MAZOWIECKIE 0 2 0
CHUDEK ANDRZEJ WARMIŃSKO – MAZURSKIE 0 0 0
CHUDY ANDRZEJ MAZOWIECKIE 0 0 1
CIESIELSKI JERZY ŚLĄSKIE 0 0 0
CYLWIK VIOLETTA PODLASKIE 0 0 0
CZECH – ŚMIAŁKOWSKI CEZARY MAŁOPOLSKIE 0 0 0
CZEKAŁA BARTOSZ ŚLĄSKIE 0 0 1
CZORNY KRZYSZTOF WIELKOPOLSKIE 0 0 1
DALIDOWICZ MAREK ZACHODNIOPOMORSKIE 0 0 0
DANEL EWELINA DOLNOŚLĄSKIE 0 0 0
DATA WALDEMAR MAŁOPOLSKIE 0 0 0
DĘBIŃSKI MARCIN PODKARPACKIE 0 0 0
DEBOA ALEKSANDER ZACHODNIOPOMORSKIE 0 2 0
DOBROŁOWICZ ALEKSANDRA ZACHODNIOPOMORSKIE 0 0 0
DOBROWOLSKI JAROSŁAW WIELKOPOLSKIE 0 3 0
DOMAŃSKI WOJCIECH MAŁOPOLSKIE 0 0 0
DONHÖFFNER – GRODZICKA BEATA MAŁOPOLSKIE 0 0 0
DRYNKORN HANNA DOLNOŚLĄSKIE 0 0 0
DRZEWIENIECKA KRZYSZTOFA ZACHODNIOPOMORSKIE 0 0 0
DUCHNIAK TOMASZ WIELKOPOLSKIE 0 0 1
DUDA BARTOSZ DOLNOŚLĄSKIE 0 0 0
DULIŃSKA JOLANTA MAŁOPOLSKIE 0 1 0
DUNAL PIOTR KUJAWSKO – POMORSKIE 0 0 0
DWORCZAK WIESŁAW DOLNOŚLĄSKIE 0 0 0
DYBOWSKA – DUBOIS MARITA MAZOWIECKIE 0 0 4
EILMES PAWEŁ MAŁOPOLSKIE 0 0 0
EKIERT KAMIL WIELKOPOLSKIE 0 3 2
FALKOWSKA MAGDALENA MAZOWIECKIE 0 0 2
FEDOROWICZ JOLANTA PODLASKIE 0 0 0
FILIPCZAK MARCIN ZACHODNIOPOMORSKIE 0 1 0
FIUTOWSKI BENEDYKT MAŁOPOLSKIE 0 0 1
FOLTYNOWICZ SERGIUSZ WIELKOPOLSKIE 0 0 0
FRYDRYKIEWICZ MAŁGORZATA ZACHODNIOPOMORSKIE 0 0 1
FRYDRYKIEWICZ IGOR ZACHODNIOPOMORSKIE 0 1 1
GAJEWSKI MICHAŁ MAZOWIECKIE 0 1 1
GAŁECKI MACIEJ MAZOWIECKIE 0 0 0
GAŁEK MICHAŁ MAZOWIECKIE 0 1 0
GIENIUSZ – KŁUBOWICZ ANNA PODLASKIE 0 0 0
GLANOWSKI PIOTR WIELKOPOLSKIE 0 0 0
GLUZA RADOSŁAW DOLNOŚLĄSKIE 0 0 0
GOŁĄB KRZYSZTOF MAZOWIECKIE 0 0 0
GOLENIOWSKI JAKUB ZACHODNIOPOMORSKIE 0 1 0
GÓRECKI MAREK WIELKOPOLSKIE 0 0 0
GRABKA MICHAŁ MAZOWIECKIE 0 0 0
GRABOŃ – GRZEŚKOWIAK GABRIELA ZACHODNIOPOMORSKIE 0 3 1
GRDEŃ WOJCIECH MAZOWIECKIE 0 0 0
GROBELAK MARCIN ŚLĄSKIE 0 1 0
GROCHOWIECKI MICHAŁ POMORSKIE 0 0 0
GRODŹ – MUŻYŁO KATARZYNA ZACHODNIOPOMORSKIE 0 1 0
GRZELACZYK ADAM WIELKOPOLSKIE 0 0 0
GRZESIK KAMIL MAŁOPOLSKIE 0 3 0
GRZESZCZYK MICHAŁ WARMIŃSKO – MAZURSKIE 0 0 2
GRZYBOWSKI PIOTR ŚLĄSKIE 0 0 0
GUNIA BOGDAN PODKARPACKIE 0 0 1
GUZA ARKADIUSZ MAZOWIECKIE 0 1 0
GUZDEK DARIUSZ ŚLĄSKIE 0 0 1
HANIEWICZ IWONA POMORSKIE 0 0 0
HEISE MAREK KUJAWSKO – POMORSKIE 0 2 0
HEJNAR BARTŁOMIEJ ŚLĄSKIE 0 0 0
IDŹKOWSKI MATEUSZ PODLASKIE 0 1 0
JAKIMCZYK MICHAŁ WIELKOPOLSKIE 0 0 0
JAKUBEK BARTOSZ MAZOWIECKIE 0 2 1
JANIK MARCIN ŚLĄSKIE 0 0 0
JANIK ŁUKASZ DOLNOŚLĄSKIE 0 0 0
JANIK JERZY DOLNOŚLĄSKIE 0 0 1
JASIŃSKA ANNA ZACHODNIOPOMORSKIE 0 0 0
JASTRZĘBSKI DARIUSZ ZACHODNIOPOMORSKIE 0 0 0
JĘDRYCH TOMASZ MAZOWIECKIE 0 0 0
JEZIERSKI MIROSŁAW ZACHODNIOPOMORSKIE 0 0 0
JURKIEWICZ KAROL OPOLSKIE 0 0 0
KALINOWSKA – KAPELCZAK KAROLINA ZACHODNIOPOMORSKIE 0 0 0
KALINOWSKI RAFAŁ ŚLĄSKIE 0 0 1
KALISZCZAK PAWEŁ MAŁOPOLSKIE 0 0 1
KAMIŃSKA ANNA LUBELSKIE 0 0 0
KAMIŃSKA – KRAWCZYK KATARZYNA ŁÓDZKIE 0 0 0
KAMIŃSKI KAMIL LUBUSKIE 0 0 0
KANDORA PIOTR ŚLĄSKIE 0 0 0
KAPELCZAK KRZYSZTOF ZACHODNIOPOMORSKIE 0 1 0
KAPELSKI MICHAŁ DOLNOŚLĄSKIE 0 0 1
KARCZEWSKA JOANNA DOLNOŚLĄSKIE 0 4 2
KARCZEWSKI ANDRZEJ MAŁOPOLSKIE 0 0 0
KARCZMARCZYK DARIUSZ MAZOWIECKIE 0 1 0
KARLIKOWSKI MICHAŁ ŁÓDZKIE 0 1 1
KARYŚ RADOSŁAW ŚLĄSKIE 0 0 0
KAZEK PRZEMYSŁAW MAZOWIECKIE 0 0 0
KĘPSKI JACEK ZACHODNIOPOMORSKIE 0 0 3
KIEJNA MATEUSZ MAZOWIECKIE 0 1 0
KIERZNOWSKI PAWEŁ ZACHODNIOPOMORSKIE 0 0 2
KŁAK ŁUKASZ DOLNOŚLĄSKIE 0 0 0
KLIŚ MACIEJ MAŁOPOLSKIE 0 0 0
KŁOSOWSKI JAROSŁAW ZACHODNIOPOMORSKIE 0 0 0
KOBARSKI HUBERT DOLNOŚLĄSKIE 0 1 1
KOBIS MONIKA MAŁOPOLSKIE 0 0 0
KOBYLIŃSKI BARTOSZ ŚLĄSKIE 0 1 0
KOŁODZIEJCZYK KAROL ŚLĄSKIE 0 0 0
KOMARZEWSKI PRZEMYSŁAW PODLASKIE 0 1 0
KOPCZYK RENATA DOLNOŚLĄSKIE 0 2 3
KORPUSIŃSKI TOMASZ MAŁOPOLSKIE 0 0 0
KORWEK MICHAŁ WARMIŃSKO – MAZURSKIE 0 0 0
KORWIN – KOSSAKOWSKI KRZYSZTOF MAZOWIECKIE 0 0 0
KOSIŃSKA – SZOTA IZABELA DOLNOŚLĄSKIE 0 3 1
KOWALCZUK – PAKUŁA IZABELA MAZOWIECKIE 0 0 1
KOWOLIK MARIUSZ ŚLĄSKIE 0 0 0
KOZAK EWELINA PODLASKIE 0 0 0
KOZŁOWSKI PIOTR WARMIŃSKO – MAZURSKIE 0 0 0
KRAWCZYK MARCIN MAZOWIECKIE 0 0 0
KRÓL MACIEJ DOLNOŚLĄSKIE 0 1 1
KRUPIŃSKI WOJCIECH ŚLĄSKIE 0 0 0
KUĆMIERZ MARCIN ŚLĄSKIE 0 0 1
KUCZYŃSKI GRZEGORZ PODLASKIE 0 0 0
KUJAWA KRZYSZTOF PODLASKIE 0 1 0
KUJAWA ALICJA ZACHODNIOPOMORSKIE 0 1 1
KURASIEWICZ ARKADIUSZ WIELKOPOLSKIE 0 2 1
KUROWSKA – MIREK ANETA OPOLSKIE 0 0 0
KUZIOŁA PAULINA ZACHODNIOPOMORSKIE 0 0 0
KUŹNIK KRZYSZTOF ŚLĄSKIE 0 0 0
KWOLEK KRYSTIAN ZACHODNIOPOMORSKIE 0 0 0
LAMENTA ARTUR ZACHODNIOPOMORSKIE 0 0 0
LASKOWSKI BARTŁOMIEJ KUJAWSKO – POMORSKIE 0 0 0
ŁĄTKOWSKI MATEUSZ WIELKOPOLSKIE 0 1 1
LEDWOROWSKA MAGDALENA ZACHODNIOPOMORSKIE 0 0 0
LEŚNIKOWSKI MATEUSZ OPOLSKIE 0 0 0
LESZCZYŃSKI MACIEJ DOLNOŚLĄSKIE 0 0 0
LEWANDOWSKI ARTUR ŁÓDZKIE 0 0 1
LEWANDOWSKI MACIEJ PODLASKIE 0 1 0
LIGĘZOWSKI PRZEMYSŁAW MAZOWIECKIE 0 0 0
LIS MACIEJ MAŁOPOLSKIE 0 0 0
ŁOBACZ ANDRZEJ MAZOWIECKIE 0 0 0
ŁOPALEWSKA DOROTA ŁÓDZKIE 0 0 0
ŁOPATTO MIROSŁAW ZACHODNIOPOMORSKIE 0 2 0
ŁOPUSZYŃSKI ANDRZEJ LUBELSKIE 0 0 2
ŁUCZAK PAWEŁ WIELKOPOLSKIE 0 0 0
ŁUKASIK EMIL WIELKOPOLSKIE 0 0 0
MACIEJAK IRENEUSZ WIELKOPOLSKIE 0 0 1
MACIEJEWSKI MARCIN WIELKOPOLSKIE 0 0 1
MĄKA PAWEŁ MAZOWIECKIE 0 1 0
MAKSYMOWICZ MAŁGORZATA DOLNOŚLĄSKIE 0 0 0
MAŁECKI MARCIN WIELKOPOLSKIE 0 0 1
MALINOWSKI RAFAŁ PODLASKIE 0 1 0
MAŁKOWSKA JOANNA WARMIŃSKO – MAZURSKIE 0 0 1
MAŃKO KRZYSZTOF MAZOWIECKIE 0 1 0
MARCHWICKI RYSZARD WIELKOPOLSKIE 0 0 0
MARCISZEL AGNIESZKA PODLASKIE 0 0 0
MARCZAK TOMASZ WIELKOPOLSKIE 0 1 0
MARJASIEWICZ MICHAŁ ZACHODNIOPOMORSKIE 0 0 0
MASZNICZ ROBERT MAZOWIECKIE 0 0 0
MATERNIAK MIŁOSZ DOLNOŚLĄSKIE 0 0 1
MATYSZCZAK ARKADIUSZ DOLNOŚLĄSKIE 0 0 1
MAZURO PIOTR ZACHODNIOPOMORSKIE 0 1 0
MAZURO ZOFIA ZACHODNIOPOMORSKIE 0 1 1
MĘCINA BARTEK ŁÓDZKIE 0 0 2
MERTA MACIEJ ŚLĄSKIE 0 0 0
MICHAJŁOW MICHAŁ WIELKOPOLSKIE 0 0 0
MICHAŚ PIOTR WIELKOPOLSKIE 0 0 0
MIJAŁ MAGDALENA DOLNOŚLĄSKIE 0 1 0
MIKA JAKUB ŚLĄSKIE 0 0 0
MILCZANOWSKI SALWADOR DOLNOŚLĄSKIE 0 1 1
MISIUKIEWICZ KINGA ZACHODNIOPOMORSKIE 0 0 0
MORAWIEC BEATA MAŁOPOLSKIE 0 0 0
MULARCZYK KRYSTIAN DOLNOŚLĄSKIE 1 1 1
MURAWSKI ROBERT ZACHODNIOPOMORSKIE 0 0 1
MUŻYŁO BARTŁOMIEJ ZACHODNIOPOMORSKIE 0 0 0
NASTAJ TOMASZ WARMIŃSKO – MAZURSKIE 0 0 0
NAWROT TOMASZ MAZOWIECKIE 0 0 0
NEUSSER MACIEJ MAŁOPOLSKIE 0 0 0
NEUSSER MAGDALENA MAŁOPOLSKIE 0 0 0
NIKITIUK MATEUSZ PODLASKIE 0 1 0
NOSOWSKA EWA ZACHODNIOPOMORSKIE 0 1 3
NOWICKA – MOSIĄDZ JOANNA ZACHODNIOPOMORSKIE 0 1 2
OCHENKOWSKI KAMIL DOLNOŚLĄSKIE 0 0 0
OLEJNIK MARIA ZACHODNIOPOMORSKIE 0 0 1
OLSZEWSKI MARCIN ŁÓDZKIE 0 0 1
OPALSKI KONRAD MAZOWIECKIE 0 0 0
OPRZALSKI SZYMON DOLNOŚLĄSKIE 0 0 1
ORLIŃSKA JOANNA POMORSKIE 0 3 0
PACHOLIK MICHAŁ WIELKOPOLSKIE 0 0 0
PARZYDEŁ MICHAŁ MAZOWIECKIE 0 0 2
PAWLIKOWSKA – FILAR ANNA LUBUSKIE 0 1 4
PAWLINOW MIŁOSZ LUBUSKIE 0 0 1
PAWLUĆ ADAM LUBUSKIE 0 0 0
PĘDZISZCZAK MAŁGORZATA ZACHODNIOPOMORSKIE 0 2 3
PERSON ARTUR POMORSKIE 0 1 5
PIASECKA – TELESIŃSKA URSZULA WIELKOPOLSKIE 0 0 2
PIECHACZEK MICHAŁ ŚLĄSKIE 0 0 1
PIERÓG MICHAŁ ZACHODNIOPOMORSKIE 0 0 0
PIĘTA MACIEJ WIELKOPOLSKIE 0 0 1
PIŁAT MICHAŁ MAZOWIECKIE 0 3 0
PODGÓRSKI ALEKSANDER ŚLĄSKIE 0 0 1
PODSIADŁO ADRIAN ŚLĄSKIE 0 0 0
POJNAR PAWEŁ ŚLĄSKIE 0 0 0
POKORA ANDRZEJ DOLNOŚLĄSKIE 0 0 0
POKORSKI GRZEGORZ MAZOWIECKIE 0 2 0
POLEWSKI PAWEŁ DOLNOŚLĄSKIE 0 0 0
POSZWIŃSKI ŁUKASZ WIELKOPOLSKIE 0 0 0
PROCHOWNIK JOANNA ZACHODNIOPOMORSKIE 0 0 0
PROCYK DANIEL ŚLĄSKIE 0 0 0
PULKA PAWEŁ DOLNOŚLĄSKIE 0 0 0
PYREK LECHOSŁAW DOLNOŚLĄSKIE 0 0 0
RACZYŃSKI MACIEJ MAZOWIECKIE 0 1 1
RAK ŁUKASZ DOLNOŚLĄSKIE 0 1 1
RAMĘDA – PILIP JOANNA ZACHODNIOPOMORSKIE 0 2 4
RATYMIRSKA DARIA DOLNOŚLĄSKIE 0 3 3
REDO KATARZYNA WIELKOPOLSKIE 0 0 1
REMBIASZ ALEKSANDRA DOLNOŚLĄSKIE 0 3 1
ROMANIUK KATARZYNA ZACHODNIOPOMORSKIE 0 0 0
ROMANOWICZ KRZYSZTOF OPOLSKIE 0 2 1
ROSAK PAWEŁ OPOLSKIE 0 1 0
ROSZAK KAROLINA MAZOWIECKIE 0 0 0
ROZBICKI PIOTR MAZOWIECKIE 0 0 0
RÓŻEWICZ MACIEJ DOLNOŚLĄSKIE 0 0 1
RUIZ JAKUB MAZOWIECKIE 0 0 0
RUTKOWSKI RYSZARD ZACHODNIOPOMORSKIE 0 0 1
RYBNIK RAFAŁ PODLASKIE 0 1 0
RYŃSKI ANDRZEJ ŚWIĘTOKRZYSKIE 0 0 2
RZĄCZYŃSKI ADRIAN WIELKOPOLSKIE 0 0 0
RZEPIEJEWSKA MONIKA ZACHODNIOPOMORSKIE 0 0 0
SALWA TOMASZ DOLNOŚLĄSKIE 0 0 0
SANGOWSKI RAFAŁ WIELKOPOLSKIE 0 0 1
SAWCZUK PAWEŁ MAZOWIECKIE 0 0 0
SIEWIOREK ARTUR ZACHODNIOPOMORSKIE 0 1 0
SKOCZEŃ ŁUKASZ PODLASKIE 0 1 0
SKORUPKA KATARZYNA MAŁOPOLSKIE 0 0 0
SKRZYDEŁ DOMINIK ŚLĄSKIE 0 0 0
SKUMIAŁ SEWER ŚLĄSKIE 0 0 0
SKURCZ BARTŁOMIEJ ZACHODNIOPOMORSKIE 0 0 0
ŚLEPOWROŃSKI PRZEMYSŁAW PODLASKIE 0 1 0
SŁOMIŃSKA – BUTOWSKI DAGMARA POMORSKIE 0 0 0
ŚLUSAREK DARIUSZ DOLNOŚLĄSKIE 0 0 1
SMEJDA DARIUSZ WIELKOPOLSKIE 0 0 0
SMOLSKA BARBARA ZACHODNIOPOMORSKIE 0 1 0
SOBCZAK ŁUKASZ WIELKOPOLSKIE 0 0 1
SOĆKO MARCIN MAZOWIECKIE 0 0 0
SOLARZ ANDRZEJ MAŁOPOLSKIE 0 0 0
SOŁTYSIK TOMASZ ŚLĄSKIE 0 0 0
SPYCHAŁA WOJCIECH WIELKOPOLSKIE 0 0 0
SROGA MARCIN MAZOWIECKIE 0 0 0
STASIAK – CZERMAK JOLANTA MAZOWIECKIE 0 0 2
STECH DAGMARA ZACHODNIOPOMORSKIE 0 1 1
STEFANOWICZ KAMIL WIELKOPOLSKIE 0 0 1
STĘPNIOWSKI TOMASZ MAŁOPOLSKIE 0 0 0
STOLARCZYK MAREK ZACHODNIOPOMORSKIE 0 0 0
STRZELCZYK KRZYSZTOF MAZOWIECKIE 0 2 0
STRZYGOCKI JERZY ŚLĄSKIE 0 0 0
STYPEREK PRZEMYSŁAW WIELKOPOLSKIE 0 0 0
SUROWIEC ANNA PODLASKIE 0 0 0
ŚWITALSKI MARCIN ŚLĄSKIE 0 0 1
SYNOWCZYK JOANNA WARMIŃSKO – MAZURSKIE 0 1 3
SZABUNIO DAMIAN DOLNOŚLĄSKIE 0 0 0
SZACOŃ MAŁGORZATA ZACHODNIOPOMORSKIE 0 0 0
SZARANOWICZ LUKA MAZOWIECKIE 0 0 0
SZCZEPAŃSKI ANDRZEJ ŚLĄSKIE 0 0 0
SZCZEPAŃSKI PIOTR MAZOWIECKIE 0 1 0
SZCZERBA MACIEJ MAŁOPOLSKIE 0 0 0
SZEPCZYŃSKA MAGDALENA MAŁOPOLSKIE 0 2 0
SZEWIOŁA DOMINIK DOLNOŚLĄSKIE 0 2 0
SZOCIŃSKI PRZEMYSŁAW DOLNOŚLĄSKIE 0 0 0
SZULIK MARCIN ŚLĄSKIE 0 0 0
SZYMANOWSKA ALINA WIELKOPOLSKIE 0 0 0
TAJAK GRZEGORZ ŚLĄSKIE 0 0 1
TARAPATA KRZYSZTOF MAZOWIECKIE 0 0 0
TATARCZYK – MAKÓWKA ADRIANNA ŚLĄSKIE 0 0 0
TOKARZEWSKA – CYBULKO SYLWIA PODLASKIE 0 0 0
TUREK TOMASZ ŚLĄSKIE 0 0 0
URBANIAK PRZEMYSŁAW ŚLĄSKIE 0 0 0
URBANOWICZ PAWEŁ LUBELSKIE 0 1 0
WALASEK KLAUDIA DOLNOŚLĄSKIE 0 0 0
WALCZAK PAWEŁ WIELKOPOLSKIE 0 2 0
WALENDZIK TOMASZ DOLNOŚLĄSKIE 0 0 1
WALKÓW GRZGORZ MAZOWIECKIE 0 0 0
WANDOR RAFAŁ MAZOWIECKIE 0 0 2
WARCHOŁ PIOTR MAZOWIECKIE 0 1 0
WASIAK REMIGIUSZ ZACHODNIOPOMORSKIE 0 0 0
WASILUK MATEUSZ PODLASKIE 0 1 0
WAWROWSKI JAROSŁAW ŚLĄSKIE 0 0 0
WĘGRZYK EUGENIUSZ OPOLSKIE 0 4 1
WESOŁOWSKI FILIP DOLNOŚLĄSKIE 0 1 1
WINIARSKI MARCIN ŚLĄSKIE 0 0 0
WINNICKI RADOMIR DOLNOŚLĄSKIE 0 1 0
WLAŹ GABRIEL LUBELSKIE 0 1 0
WŁODAREK PIOTR ŚLĄSKIE 0 0 0
WŁODZIMIERZ ŁYCZYWEK ZACHODNIOPOMORSKIE 0 0 0
WNUK PAWEŁ DOLNOŚLĄSKIE 0 0 0
WOJCIECHOWSKI RADOSŁAW MAŁOPOLSKIE 0 0 0
WÓJCIK ŁUKASZ OPOLSKIE 0 0 0
WÓJCIK PAWEŁ DOLNOŚLĄSKIE 0 0 0
WÓJCIK KAROLINA DOLNOŚLĄSKIE 0 2 1
WOJTASIK MICHAŁ ŚLĄSKIE 0 0 0
WOLAK GRZEGORZ MAŁOPOLSKIE 0 0 0
WOLF – GŁACZKOWSKA KAROLINA MAZOWIECKIE 0 2 1
WOLICKI TOMASZ MAŁOPOLSKIE 0 0 0
WOLNY MATEUSZ ŚLĄSKIE 0 0 1
WOŁOSECKA- BERK ANNA DOLNOŚLĄSKIE 0 1 1
WOSZCZYK BEATA ŚLĄSKIE 0 0 0
WOŹNIAK MAREK POMORSKIE 0 1 1
WRÓBLEWSKI ARKADIUSZ POMORSKIE 0 1 0
WSZENDYBYŁ ANNA DOLNOŚLĄSKIE 0 1 2
ZAGŁOBA ZBIGNIEW WIELKOPOLSKIE 0 0 1
ZAJKO URSZULA PODLASKIE 0 1 0
ZAKRZEWSKI MATEUSZ MAZOWIECKIE 0 0 2
ZARZYCKI GRZEGORZ PODKARPACKIE 0 1 0
ZAWADZANKO KAROL DOLNOŚLĄSKIE 0 0 1
ZAWIEJSKA MONIKA WIELKOPOLSKIE 0 0 1
ZAWIERUSZYŃSKI MARCIN KUJAWSKO – POMORSKIE 0 0 0
medallas-planas-fijadas-40650957
Formularz kontaktowy

Zapytania:

podaj adres email
potwierdź adres email
Sending

+48 601 480 205

biuro@spartakiada2016.pl

Adres do korespondencji:

Stowarzyszenie XXVII Ogólnopolska Spartakiada Prawników Szczecin 2016
Stowarzyszenie XXVII Ogólnopolska Spartakiada Prawników Szczecin 2016
ul. Narutowicza 6/4
ul. Narutowicza 6/4
70-231 Szczecin
70-231 Szczecin