XXVII Ogólnopolska Spartakiada Prawników
Szczecin, 7-11.09.2016

Program minutowy

PROGRAM MINUTOWY 2016-09-08    
10:3060 K (III)1Skok w dal M (III, II)19Skok w dal M (I)36Rzut Paprykarzem Szcz. M (III, II, I)138
10:3360 K (II)2
10:3660 K (I)3
10:40100 M (III)1
10:43100 M (II)2
10:50100 M (I)5
11:20200 K (III)1Skok w dal K (III, II)11Skok w dal K (I)20
11:23200 K (II)1
11:26200 K (I)3
11:40200 M (III)1
11:43200 M (II)2
11:50200 M (I)4Pchnięcie kulą M (I)40
12:10400 K (III)1Skok wzwyż M (III, II)14
12:03400 K (II)1
12:06400 K (I)2
12:15400 M (III)1
12:18400 M (II)1
12:21400 M (I)3
12:35800 K (III, II)1
12:40800 K (I)1Rzut Paprykarzem Szcz. K (III, II, I)83
12:45800 M (III, II)1
12:50800 M (I)2
13:104x100 K (b)Skok wzwyż M (I)16Pchnięcie kulą M (III, II)23
13:204x100 M (b)
13:30sztafeta szwedzka K (b)
13:40sztafeta szwedzka M (b)
13:455000 K (I, II, III)1 (25)Pchnięcie kulą K (III, II)18
14:155000 M (I, II, III)1 (38)Skok wzwyż K (III, II,I)9Pchnięcie kulą K (I)19
Kategorie wiekowe:
I kat: do 40 lat (zawodnicy ur. w 1976 i póŸniej)
II kat: 41-50 lat (zawodnicy ur. pomiêdzy 1975-1966)
III kat: od 51 lat (zawodnicy ur. w 1965 i wczeœniej)
b: bez kategori wiekowej

Harmonogram spartakiady:

CzasProgramMiejsce
15.00 – 24.00przyjazd i zakwaterowanie uczestnikówAkademiki ZUT
18.00 – 21.00kolacjaAkademiki ZUT
20.00 – 21.00odprawy i losowania (piłka nożna, siatkówka, koszykówka)Azoty Arena
21.00impreza powitalnaRotunda Północna
CzasProgramMiejsce
7.00 – 9.00śniadanieAkademiki ZUT
9.30 – 10.15Ceremonia otwarcia SpartakiadyStadion Lekkoatletyczny, ul. Litewska
10.30 – 15.00lekkoatletykaStadion Lekkoatletyczny, ul. Litewska
10.30 – 15.00przeciąganie linyStadion Lekkoatletyczny, ul. Litewska
10.30 – 15.00rzut paprykarzemStadion Lekkoatletyczny, ul. Litewska
10.30 – 15.00ringo Stadion Lekkoatletyczny, ul. Litewska
11.00 – 19.00koszykówka (1. dzień) f.grup.Azoty Arena
11.00 – 19.00siatkówka (1. dzień) f.grup. Azoty Arena
11.00 – 19.00tenis (1. dzień)Korty ul. Tenisowa 38
13.00 – 15.00obiad Akademiki ZUT
15.00 – 19.00 piłka nożna (1. dzień) f. grupStadion Lekkoatletyczny, ul. Litewska
15.00 – 19.00 ergometr Azoty Arena
15.00 – 19.00 strzelectwoPrzecław
19.00 – 22.30szachy Azoty Arena
19.00 – 22.30brydż Azoty Arena
19.00 – 21.00kolacjaAkademiki ZUT
21.30 – 04.00dyskotekaGrey Club
CzasProgramMiejsce
7.00 – 9.30śniadanieAkademiki ZUT
9.00 – 14.00pływanieFloating Arena
9.00 – 14.00brazylisjkie jiu - jitsu hala sportowa (Tor Kolarski)
9.00 – 15.00koszykówka (2. dzień) f. puchar.Azoty Arena
9.00 – 15.00siatkówka (2. dzień) f. puchar.Azoty Arena
9.00 – 19.00 piłka nożna (2.dzień) f.gr.+finałyStadion Lekkoatletyczny, ul. Litewska
9.00 – 19.00tenis (2. dzień) Korty ul. Tenisowa 38
10.00 – 20.00squash Bene Sport Centrum
10.00 – 17.00golf Binowo Golf Club
13.00 – 15.00obiad Akademiki ZUT
15.00 – 18.00siatkówka plażowa (1. dzień)boiska plażowe przy Torze Kolarskim
15.00 – 18.00streetball (1. dzień)Azoty Arena
20.30 – 05.00balAzoty Arena
CzasProgramMiejsce
7.00 – 9.30śniadanieAkademiki ZUT
9.00 – 12.00siatkówka finały K + MAzoty Arena
9.00 – 12.00streetball (2. dzień)Azoty Arena
9.00 – 15.00tenis (3. dzień)Korty ul. Tenisowa 38
10.00 – 15.00 piłka nożna plażowaAzoty Arena
10.00 – 15.00piłkarzykiAzoty Arena
10.00 – 17.00tenis stołowy Azoty Arena
10.00 – 17.00badminton Bene Sport Centrum
11.00 – 13.00bieg przełajowyLas Arkoński
12.00 – 15.00koszykówka finały K + MAzoty Arena
12.00 – 15.00 siatkówka plażowa (2. dzień)boiska plażowe przy Torze Kolarskim
13.00 – 15.00obiad Akademiki ZUT
15.00 – 17.00szachyAzoty Arena
15.30 – 18.30smocze łodzieŁasztownia
19.00 – 03.00Ceremonia zakończenia, impreza pożegnalna
CzasProgramMiejsce
7.00 – 10.00śniadanie i pożegnanie uczestnikówAkademiki ZUT
Formularz kontaktowy

Zapytania:

podaj adres email
potwierdź adres email
Sending

+48 601 480 205

biuro@spartakiada2016.pl

Adres do korespondencji:

Stowarzyszenie XXVII Ogólnopolska Spartakiada Prawników Szczecin 2016
Stowarzyszenie XXVII Ogólnopolska Spartakiada Prawników Szczecin 2016
ul. Narutowicza 6/4
ul. Narutowicza 6/4
70-231 Szczecin
70-231 Szczecin