Top

Agilito Sp. z o.o. - profesjonalny marketing online

Agencja Agilito wywodzi się z Poznania i tam posiada swoją siedzibę, lecz od lat prowadzi udaną współpracę nie tylko z klientami z tego miasta, ale też z całej Polski. Co więcej, z ich oferty często korzystają także rodzimi przedsiębiorcy działający za granicą, zapewniając sobie w ten sposób dobrą komunikację i korzystne ceny. Popularność tej agencji bierze się z tego, że świadczą oni usługi z zakresu marketingu internetowego na wysokim poziomie. Zajmują się różnymi gałęziami swojej dziedziny, takimi jak tworzenie stron WWW i prowadzenie kampanii Google Ads, ale przede wszystkim specjalizują się w pozycjonowaniu (czyli inaczej SEO).

Zatrudniają oni wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów, którzy potrafią odpowiednio dobrać metody działania tak, aby osiągnąć jak najlepsze efekty. Każdy klient otrzymuje tam indywidualnie przypisanych opiekunów (technicznego i handlowego), którzy dbają o wysoki standard obsługi i proponują adekwatne do konkretnego przypadku rozwiązania. Dzięki bogatemu doświadczeniu, są oni w stanie dopasować swoją ofertę odpowiednio do specyfiki danej działalności oraz określonych możliwości finansowych.

Więcej informacji o pozycjonowaniu na stronie Agilito:

Agilito Sp. z o.o.
ul. Romana Maya 1
61-371 Poznań

tel.: +48 790 752 541
biuro@agilito.pl
www.agilito.pl

Specyfika pozycjonowania

Pozycjonowanie polega na tym, aby w jak najpełniejszym stopniu zoptymalizować daną witrynę pod kryteria według których algorytm Google układa kolejność linków w wyszukiwarce na konkretne frazy. Należy przy tym trzymać się wyłącznie dozwolonych zasad, ponieważ stosowanie nieczystych zagrań może skończyć się skutkiem odwrotnym do oczekiwanego, czyli znaczącym obniżeniem pozycji lub też nawet całkowitym wyłączeniem danego domeny z indeksu. Nie jest więc zalecane, aby zajmować się tym na własną rękę – najbezpieczniej jest powierzyć to zadanie specjalistom, takim jak agencja Agilito.

SEO jest techniką, która wymaga czasu – efekty są widocznie po upływie kilku miesięcy, ale za to efekty nie mają ograniczeń czasowych. W przeciwieństwie do np. linków sponsorowanych, w przypadku pozycjonowania strona może wyświetlić się dowolną ilość razy i generować nielimitowaną liczbę wizyt użytkowników. Należy jednak pamiętać, iż konkurencja też może się pozycjonować, a algorytm Google ulega ciągłym aktualizacjom, dlatego warto zainwestować w ciągłość optymalizacji, która pozwoli utrzymać stronie wysokie pozycje przez długi czas.

Analiza i optymalizacja stron

Pierwszym krokiem, od jakiego specjaliści z Agilito zaczynają pracę nad witryną, jest jej dogłębna analiza. Pozwala to wyszczególnić te punkty, które wymagają poprawy, aby strona mogła uzyskać lepszą ocenę w wyszukiwarce i wyświetlać się wyżej na określone słowa kluczowe. Następnie dobierają oni najodpowiedniejsze w danym przypadku metody i opracowują plan działania. W swojej pracy korzystają z pomocnych narzędzi, takich jak Google Search Console, które pozwala prowadzić optymalizację i kontrolować stan zaindeksowania strony.

Ponadto, posługują się oni również statystykami Google Analytics, pozwalającymi obserwować zachowania użytkowników na stronie. Poza tym, stosują także autorskie rozwiązania ułatwiające precyzyjną analizę i optymalizację. W ramach prowadzonych prac, odpowiednio dostosowują sekcję HEAD, wprowadzają korekty w kodzie źródłowym, usuwają występujące błędy, ustawiają przyjazne linki i o wiele więcej. Ponadto, zespół profesjonalnych SEO copywriterów dba o to, aby na stronie występowały unikalne i interesujące treści na temat danej oferty, w które naturalnie wplecione zostają pozycjonowane frazy.

Co zyskam inwestując w pozycjonowanie?

Decydując się na wykupienie usługi SEO, zapewniają sobie Państwo szerokie spektrum korzyści. Po pierwsze, dzięki temu można efektywniej budować silną markę na rynku, ponieważ pojawiając się często w wynikach wyszukiwania, bardziej zapadamy w pamięć konsumentom, którzy nawet jeśli nie zdecydują się od razu nawiązać współpracę, to mogą po jakimś czasie wrócić do widzianej wcześniej oferty. Obserwując zachowania konsumentów można bowiem stwierdzić, że częściej sięgają oni po produkty lub usługi marek, które przynajmniej trochę kojarzą w porównaniu z tymi, jakie są im kompletnie nieznane.

Intensywniejszy ruch na stronie to więcej okazji na zysk, a zajmując prestiżowe pozycje w top10 z pewnością można wygenerować większą liczbę odwiedzin. Optymalizując witrynę, agencja Agilito dba nie tylko o dostosowanie jej pod algorytm wyszukiwarki, ale również o to, aby wywierała pozytywne wrażenie na konsumentach. Z tego względu, zostaje ona dopracowana także pod względem estetyki i funkcjonalności oraz treści merytorycznych, które pokażą potencjalnym klientom, że firma posiada znaczną wiedzę o swojej branży.

Dlaczego akurat Agilito?

Warto podjąć współpracę z agencją Agilito, aby zapewnić sobie wysokiej jakości usługi w przystępnych cenach. Jest to firma specjalizująca się wyłącznie w marketingu internetowym, która rozwija wiedzę i umiejętności swoich pracowników tak, aby zawsze świadczyć usługi dostosowane do aktualnych standardów. W celu monitorowania wyników ich prac, otrzymują Państwo dostęp do panelu klienta, w którym 24 godziny na dobę można sprawdzać aktualne pozycje witryny. Zadowoleni z obsługi klienci chętnie wystawiają im referencje, których przykłady można znaleźć na ich stronie.

Poza tym, niewątpliwą zaletą agencji Agilito są oferowane przez nich elastyczne formy współpracy. Na początek, można wykupić 3-miesięczny pakiet SEO, występujący w aż trzech wersjach, różniących się między innymi liczbą pozycjonowanych fraz i zakresem prac. Już w ciągu tak krótkiego czasu zespół pozycjonerów i copywriterów jest w stanie wpłynąć na poprawę pozycji w wynikach Google. Istnieje również oczywiście możliwość podpisania umowy długoterminowej na 6 lub 12 miesięcy. W tym wariancie rozliczeniowym płacą Państwo za konkretne efekty – koszt ponosi się wyłącznie wtedy, gdy witryna pojawia się w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwania.

Wstep

spartakiada2016.pl

© 2018 - wszelkie prawa zastrzeżone